Mint arról már több alkalommal beszámoltunk Ada község területén az elmúlt évek során megvalósult néhány jelentős befektetés a turizmus területén, de a Wellnes központ kiépítésének megkezdése mérföldkő településünk életében.
Ma délben ünnepélyes keretek között megtörtént a Wellness Központ alapkövének elhelyezése a strandfürdő területén. A meghívott vendégek között jelen volt többek között a tartományi kormány elnöke és alelnöke, a tartományi településrendezési és környezetvédelmi titkár valamint az energetikai, építkezési és közlekedési titkár-helyettes. Bilicki Zoltán Ada község polgármestere üdvözlő beszédében elmondta, hogy ez a beruházás pozitiv hatással lesz a gazdaság és a turizmus fejlődésére is községünkben. A polgármestert követően felszólalt meg Igor Mirović, a tartományi kormány elnöke. A program folytatásaként megtörtént az alapkő lehelyezése. Az alapba helyezett Ada község címerével diszített rozsdamentes acél időkapszula tartalmazza a jövő generációjának szánt szimbólikus üzenetet.