Ma reggel Bilicki Zoltán, Ada község polgármestere látogatást tett az adai Műszaki Iskolában szervezett tanévkezdő fogadáson. Az idei évben 106 diák választotta községünk szakközépiskoláját a továbbtanulásra, ahol 6 osztály megnyitásával indult a tanév. A tanulást a diákok a felújított iskolaépületben kezdhetik meg, amely Ada község önkormányzata és a helyi közösségek összefogásával, és a Köztársasági Oktatási Minisztérium támogatása által valósulhatott meg. A sportcsarnok teljeskörű felújítása után az iskola épületén megtörtént a külső nyílászárók teljes cseréje, az épület külső hőszigetelése és meszelése, a vizesblokkok megújítása, valamint a hátsó bejárat átalakítása és akadálymentesítése is. Műszaki iskolánk működése és azon belül a minőségi oktatáshoz szükséges feltételek biztosítása továbbra is kiemelt fontosságú Ada község önkormányzata számára.