A közbeszerzési eljárás lefolytatása után ma délelőtt sor került a szerződés aláírására az „Adica” ÜKKV és azon kivitelező cég között, amely a legkedvezőbb árajánlatot nyújtotta be. A szerződésbe foglaltak alapján a beruházás össz értéke 439,5 millió dinár és a leendő objektum kivitelezésére 550 nap áll rendelkezésre a munkálatok megkezdésétől számítva. Az épület kiépítése mellett a kivitelező cégnek biztosítania kell a kivitelezési és belső építészeti terveket is. Az objektum közel 2300m2-es területen kerül kialakításra az adai rekreációs központban. A tervek szerint az építkezés első fázisának befejeztével három beltéri medence kialakítása történik meg, köztük egy relax, egy élmény és egy gyermek medence. A komplexum egyidejűleg 160 fő befogadására lesz alkalmas. A medencék mellett finn szauna, gőz-, és pezsgőfürdő is helyet kap az épületben a minőségi kikapcsolódás részeként. A gyerekek szórakoztatására játszóház, a felnőtt vendégek részére pedig büfé lesz található. Meg kell említeni, hogy a termálvíz kihasználásának köszönhetően az objektum energia független – energiatakarékos lesz, amely jelentős hatással bír majd a költségek csökkentése szempontjából. Ennek a projektumnak a megvalósulása, azaz a wellness központ kiépítése községünk eddigi legnagyobb jelentőségű beruházása a turizmus aspektusát tekintve. A wellness központ kiépítésével községünkben lehetőség nyílik arra, hogy egész évben fogadni tudjuk a helybeli és a környékből idelátogató, pihenni vágyó vendégeket.